Soojapood OÜ Sinu partner küttesüsteemi valikul!

Kaubamärgid

Meie missooniks on pakkuda oma klientidele parimat lahendust läbi individuaalse suhtlemise ja konsultatsiooni

14 päevane tagastusõigus

14-PÄEVANE TAGANEMISÕIGUS

 Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Soojapood OÜ e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale kättetoimetatud või Soojapoe OÜ poolt  üle antud. Tarbijaks loetakse füüsilist isikut, kes on ostnud Soojapood OÜ  e-poest kaupa või teenust, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega. 

Ostes Soojapood OÜ  e-poest, nõustub tarbija taganemisõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega: 

1. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. 

Soojapood OÜ e-pood järgib kasutamise väljaselgitamisel mõistlikuse põhimõtet, mis tähendab, et kui toote sobivuse selgitamiseks on vajalik toote kasutamine, siis loetakse seda kasutamata tooteks. 

Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis. 

2. Taganemisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse Soojapood  e-poe aadressil info@soojapood.ee mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättetoimetamist  või selle üleandmist Soojapood OÜ  poes .

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastamisel transpordikulud. 

4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud kaup viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, Soojapood OÜ-le  tagastada. 

5. Soojapood OÜ  kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa. 

6. Tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul: 

- tooted, mis on valmistatud tellija mõõtude järgi , näiteks eritellimusel akumulatsiioonipaagidTähelepanu!

Kui klient tellib e-poest kauba, millele ta ise Soojapood OÜ lattu järele soovib tulla, siis on tal kauba üleandmise ja vastuvõtmise hetkel võimalus tutvuda tellitud kaubaga ning vajadusel esitada müüjale kauba kohta lisaküsimusi. Soovitame seda kindlasti teha, et võiksite olla kindlad, et tellitud kaup vastab teie vajadustele ja  ootustele.

Kui tellitud kaup kliendile ei sobi, on kliendil õigus tellimus tühistada ning Soojapood OÜ  kannab viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul kliendi kontole tagasi kogu tellimuse eest makstud summa.

Tähelepanu!

Soojapood OÜ  e-pood ei sõlmi tarbijaga järelmaksu lepinguid, vaid pakub võimalust elektrooniliselt teha järelmaksu lepingu sõlmimiseks vajalik  taotlus järelmaksu pakkuvale krediidiasutusele. Positiivse vastuse korral sõlmitakse kliendiga järelmaksu leping Soojapood OÜ aadressil Põik 4, Tartu või digaallkirjastamise teel. Sellisel moel tehtud lepingutele ei kehti 14-päevane sidevahendi teel sõlmitud lepingust taganemisõigus, vaid tarbijal on võimalik kasutada 14-päevast krediidilepingust taganemisõigust.

Kui tarbija soovib krediidilepingust taganeda, võib ta 14 päeva jooksul alates lepingu sõlmimise hetkest tagastada Soojapood OÜ  krediidilepinguga ostetud kauba ning esitada kirjalikku taasesitamist võimaldaval moel avalduse lepingust taganemise kohta. Kui kaup on originaalpakendis ning kasutamata, tagastatakse tarbijale krediidilepingu sõlmimisel makstud summa - esimene sissemakse ning lepingutasu.

 

Kui mistahes Soojapood OÜ  e-poe sätestatud tingimus raskendab tarbijal lepingust taganemise õigust võrreldes Võlaõigusseadusega, on see tingimus tühine. 

14-päevane sidevahendi teel sõlmitud lepingust taganemisõigus ning krediidilepingust taganemisõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole soojapood OÜ  e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot  info@soojapood.ee